Jak dostac Certyfikat

Dostać Certyfikat oraz uprawnienie na wykonanie unikatowego zabiegu leczenia włosów ogniem można wyłącznie po warsztatach. Skontaktuj się z nami żeby dostać więcej informacji odnośnie terminow szkolen

 

Szanowni Państwo! 
Otrzymać uprawnienie na wykonywanie zabiegu leczenia włosów ogniem mogą tylko profesjonaliści branży fryzjerskiej z doświadczeniem w zawodzie nie mniej niż 5 lat. Warsztaty są jednodniowe, trwają koło 4 godzin, obowiązkowe odpracowanie na modelkach. Klient z poza Opola dodatkowo ponosi koszty dojazdu szkoleniowców.

UWAGA!

Oryginalna metoda leczenia włosów ogniem jest chroniona przez polskie prawo patentowe. Według zastrzeżenia kodeksu cywilnego, posiadacz patentu ma wyłączne prawo do korzystania z wynalazku. Nikt nie ma prawa do korzystania z wyników działalności intelektualnej (opatentowanego wynalazku) bez zgody właściciela patentu.

Zastosowanie tej metody w celu komercyjnym (wykonywanie zabiegu, szkolenia, reklama i td.) jest dozwolone tylko po zawarciu umowy licencyjnej z właścicielem patentu czyli z Juran ART Sp.z o.o. 

Kanal o wszystko co jest najlepsze we fryzjerstwieZapraszamy do oglądania! Szkolenia fryzjerskie w szczegółach. To o czym nikt nie powie. Tajemnicy fryzjerstwa na kanale Juran ART. Subskrybuj i bądz w temacie na bieżąco!